Titles you rated
Source CodeRated ★ 3.5
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
HeatRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 4.0- Dark NunsRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.0- Pain HustlersRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 2.5- His Three DaughtersRated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.5