Titles you rated
Mr. Smith Goes to WashingtonRated ★ 3.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 0.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0