Movies
Ratings
673
HamnetRated ★ 4.5- Winter in SokchoRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0- HarbinRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5