Movies
Ratings
1194
Perfect DaysRated ★ 4.0- The First RideRated ★ 1.0
- Your LetterRated ★ 5.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
WonderRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
HugoRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0