Movies
Ratings
111
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0- WhiplashRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 2.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.5