Titles you rated
SicarioRated ★ 4.0
A Streetcar Named DesireRated ★ 3.5
The Wind Will Carry Us Bad ma ra khahad bordRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
TangerineRated ★ 2.5
InsomniaRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Blood and BonesRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5- Fist of JesusRated ★ 3.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 2.5