Movies
Ratings
95
JokerRated ★ 0.5
After the RainRated ★ 3.0
Initiation LoveRated ★ 3.0
The Anthem of the HeartRated ★ 2.5
NarratageRated ★ 3.0
Close-KnitRated ★ 4.5
ProphecyRated ★ 5.0
After My DeathRated ★ 4.5- Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 1.5
The Kissing BoothRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 5.0
Lost and FoundRated ★ 4.5
The Kirishima ThingRated ★ 5.0
Color Me TrueRated ★ 5.0
Teiichi: Battle of Supreme HighRated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 5.0
ParksRated ★ 3.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 1.0
Teen BrideRated ★ 4.5