Movies
Ratings
765
FrankensteinRated ★ 4.0
Two LoversRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The English PatientRated ★ 4.0
SidewaysRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.5
Take ShelterRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 5.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0