Titles you rated
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Dog DaysRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 1.0
MaleficentRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0