Titles you rated
DemolitionRated ★ 4.5
Leaving Las VegasRated ★ 3.0
Stand by MeRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0- The Surrogate WombRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
LoveRated ★ 3.5- The Adam ProjectRated ★ 2.0
After the WeddingRated ★ 4.0
JudyRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5- The Kindergarten TeacherRated ★ 3.5
Autumn in New YorkRated ★ 0.5
BreathlessRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 4.0