Movies
Ratings
493- PapermanRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
Hungry HeartsRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
45 YearsRated ★ 3.0
Mistress AmericaRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
A Man and a WomanRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 3.5
AnomalisaRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5- Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0