Movies
Ratings
211
Mickey 17Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Immortal BelovedRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
CodaRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0