Movies
Ratings
70
Me Before YouRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0