Movies
Ratings
482
AnoraRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Die BadRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
RopeRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 5.0
North by NorthwestRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
Bones & AllRated ★ 2.5
SuspiriaRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 4.0
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 2.0
Son of SaulRated ★ 4.0- All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0- DreamRated ★ 1.5