Movies
Ratings
72
Scandal MakersRated ★ 1.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.0- Heart ShotRated ★ 2.5
The Dream SongsRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
The HostRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 1.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 5.0
NoiseRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 2.5