Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5- UprisingRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0