Movies
Ratings
103
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0- Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
DumboRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Love Lies BleedingRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.5
Doraemon: Nobita and the New Steel Troops: ~Winged Angels~Rated ★ 5.0- Mafia MammaRated ★ 3.5