Movies
Ratings
656
Porco RossoRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5- 10DanceRated ★ 2.5

My SunshineRated ★ 3.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0- HamnetRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.5- ResurrectionRated ★ 5.0
FleeRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Pierrot le FouRated ★ 3.0- Sound of FallingRated ★ 2.5
- Phantoms of JulyRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Like Someone in LoveRated ★ 3.5
The Way He LooksRated ★ 3.0
Certified CopyRated ★ 4.0
The Wind Will Carry Us Bad ma ra khahad bordRated ★ 3.5