Titles you rated
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
My Teacher, My LoveRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0