Movies
Ratings
16
The PuppetmasterRated ★ 4.5- PhantosmiaRated ★ 5.0
- FKA Twigs: M3LL155XRated ★ 5.0
- The True-taste ShowRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
GIRLS UND PANZER DAS FINALE : Part I I IRated ★ 5.0- A Single SparkRated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5