Titles you rated
DogManRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
The Elephant ManRated ★ 4.0
BorderRated ★ 5.0
MelancholiaRated ★ 4.5
Inherent ViceRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0