Titles you rated
WonkaRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0- Jango: UnchargedRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0