Movies
Ratings
685
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Art of Racing in the RainRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5- Leave the World BehindRated ★ 3.5
- All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Seal TeamRated ★ 2.5
The Time MachineRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0