Titles you rated
GodzillaRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Facing the GiantsRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5- Tangled Ever AfterRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0- Johnny ExpressRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
RoboCopRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5