Movies
Ratings
132
EscapeRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Call Me ChihiroRated ★ 3.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 3.5
Faces PlacesRated ★ 4.5
SidewaysRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
PaddletonRated ★ 3.0
Good TimeRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0- A hot roofRated ★ 5.0
Still LifeRated ★ 4.0