Titles you rated

The WailingRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.0
Woman in GoldRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0