Movies
Ratings
245
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The GameRated ★ 3.5
TerrifierRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
The Silent ServiceRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.5- The Platform 2Rated ★ 2.0
Look BackRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Don't Call It MysteryRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
The Birth of Kitaro: Mystery of GeGeGe True Birth EditionRated ★ 5.0
20th Century Boys: The Last Chapter - Our FlagRated ★ 3.5
20th Century Boys - Chapter 2: The Last HopeRated ★ 3.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 3.0
The InerasableRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.5