Titles you rated
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 3.0
The Life of David GaleRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.0