Movies
Ratings
249
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5- Believer: extended cutRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 2.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0- Park Hwa-youngRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 2.5