Movies
Ratings
1179
Perfect DaysRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
The Wife of a SpyRated ★ 3.0- The Running ActressRated ★ 3.0
- Sir Alex Ferguson: Never Give InRated ★ 4.0
Survival FamilyRated ★ 2.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.0
- The House of UsRated ★ 3.5
AssassinsRated ★ 2.5
Beauty WaterRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.0