Movies
Ratings
286
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
YarnRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
CubeRated ★ 2.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
The Matrix ResurrectionsRated ★ 3.5
Memoirs of a MurdererRated ★ 3.5
Wood Job!Rated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
The Confidence Man JP: PrincessRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Tremble All You WantRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0