Movies
Ratings
378
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5- The Delinquent SeasonRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Borg vs McEnroeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
MunichRated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.0