Movies
Ratings
421
MonsterRated ★ 4.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
The Monk and the GunRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
BurningRated ★ 5.0
CodaRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
RRRRated ★ 4.5- VictoryRated ★ 0.5

Concrete UtopiaRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 4.5