Movies
Ratings
314
MidsommarRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 0.5
MoanaRated ★ 4.5
Lady MacbethRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Home AgainRated ★ 3.0
Victoria & AbdulRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5