Movies
Ratings
528
Don't Breathe 2Rated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0- HungerRated ★ 0.5
On the LineRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5- The House of UsRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.0
DuneRated ★ 1.0