Titles you rated
- Good NewsRated ★ 4.0
- RevelationRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.0- UprisingRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5- See How They RunRated ★ 3.0
- Officer Black BeltRated ★ 1.0
TwistersRated ★ 4.0- Mission: CrossRated ★ 2.5

Troll FactoryRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Love ResetRated ★ 3.0