Movies
Ratings
679
RosettaRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 4.5
The White RibbonRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- The Sea on the Day When the Magic ReturnsRated ★ 3.5
- Queen's CrochetRated ★ 4.0
- Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 3.5
- RomeoRated ★ 4.5
Poetry on LandRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Vitalina VarelaRated ★ 4.0- Back-DoRated ★ 1.0
- Inchon Metal CityRated ★ 2.5
- BladesRated ★ 2.5
- Shape of WindRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0