Movies
Ratings
1408
The HuntRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
American MadeRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 1.5