Movies
Ratings
970- UprisingRated ★ 2.0
- All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
- WonderlandRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 1.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Swan SongRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Love ResetRated ★ 3.5