Movies
Ratings
550
Citizen of a KindRated ★ 3.0- Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5