Movies
Ratings
201
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 2.0
NopeRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0