Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A Traveler's NeedsRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 2.0- No Other ChoiceRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 1.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5
Mauvais SangRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Gintama on Theater 2D: Ikkoku Keisei-henRated ★ 3.0
Gintama On Theater 2D Baragaki-henRated ★ 2.5