Movies
Ratings
772
MelancholiaRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
BorderRated ★ 4.0
OldRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 1.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.5
The PlatformRated ★ 4.0
The Hidden FaceRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5