Movies
Ratings
160
The Old GuardRated ★ 3.5
Army of the DeadRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
Truth or DareRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
DangalRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5- MicrohabitatRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5
Love+SlingRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 4.0