Movies
Ratings
610
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0- The MatchRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 0.5
The GorgeRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5- Dark NunsRated ★ 2.5
Fly Me to the MoonRated ★ 1.0
FerrariRated ★ 2.5
WolfsRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0- Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal PersonRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0