Movies
Ratings
310
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
WishRated ★ 2.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0- CobwebRated ★ 4.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0