Movies
Ratings
564
Perfect BlueRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.0
KassuiRated ★ 0.5
IchikoRated ★ 0.5
LambRated ★ 1.5
FacelessRated ★ 4.0
Cold FishRated ★ 1.0
IntoleranceRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
To Be Killed by a High School GirlRated ★ 3.0
A ManRated ★ 3.0
The Hovering BladeRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0