Movies
Ratings
234
WickedRated ★ 5.0- Hi.5Rated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
RevolverRated ★ 3.5- How to ruin housewarming partyRated ★ 2.0
Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.5
It's a Summer Film!Rated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0- Kill BoksoonRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5