Movies
Ratings
689
Project Hail MaryRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 2.5
HappeningRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 2.0
DuneRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Crush and BlushRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0- I DoRated ★ 3.5
IdaRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0