Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
DraculaRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The AristocatsRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 3.5
Animal FarmRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.0
Strangers on a TrainRated ★ 5.0
Death Becomes HerRated ★ 2.0
SoulRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Marriage Italian StyleRated ★ 3.5